Игрушечные шпионские
Проэктный метод обучения в системе технологического образования / Н. В. Матяш // Педагогика. Метод проэктов: типология и структура / Е. Полат // Лучшие страницы педагогической прессы. Артем Ілішов, 4 курс Інституту освітніх інженерно-педагогічних технологій.
М. С. Коваленко АНАЛІЗ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ IP-КАМЕРИ Сучасна IP-камера являє собою цифровий пристрій, що виробляє відеозйомку, оцифрування, стиск і передачу з комп’ютерної мережі відеозображення.
Тому до складу IP-камери входять наступні компоненти: ПЗС-матриця; об’єктив; оптичний фільтр; плата відео захоплення; блок компресії (стиснення) відео зображення; центральний процесор і вбудований IP-сервер; ОЗУ; флеш-пам’ять; мережевий інтерфейс; послідовні порти; тривожні входи/виходи.
При використанні як IP-камер, так і аналогових у загальному випадку якісне відео можна отримати, дотримуючись кількох основних правил: веб камеры шпионские перше – вибір моделі з достатнім рівнем чутливості для конкретних умов, або забезпечення достатньої освітленості; друге – уникати фонової засвітки.
Зайва освітленість фону призводить до шпионские різкого затемнення об'єкта на першому плані і загального зниження інформативності зображення; третє – зменшити контраст.
При обробці, камера усереднює кольори, тому об'єкт на тлі білої стіни може виявитися затемненим.
Станом на 2010 рік формат деяких моделей IP-камер досяг 10 мегапікселей.
Переваги ip-камер: 1. Можливість передачі зображень високої роздільної здатності, що обмежуються шпионские пропускною здатністю каналу, а так само відсутність прив'язки до телевізійних стандартам.
2. Можливість використання прогресивної розгортки сенсора. 3. Можливість паралельної трансляції звуку з одного й того ж каналу.
Можливість побудови систем, значно рознесених географічно.
6. Можливість отримання доступу до управління та відео за допомогою програмного забезпечення, встановленого практично на будь-якому комп'ютері – web-браузера.
7. Можливість отримання доступу игрушечные шпионские игрушечные шпионские до управління та відео будь-якої точки світу за допомогою глобальної мережі Internet.
8. Можливість включення з використанням єдиного кабелю – підтримка технології Power over Ethernet.
Цифровые и сетевые технологии / Владо Дамьяновски ; пер.
Олена Кацен, 6 курс Інституту освітніх керівник: ст. викл.
СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ОСВІТНІХ WEB-РЕСУРСІВ З ІНФОРМАТИКИ Широке впровадження інформаційно- комунікаційних технологій в освітню галузь має наслідком створення якісно нового навчального середовища, характерною рисою якого є опора на використання різноманітних електронних ресурсів у навчанні. На игрушечные шпионские відміну від друкованих видань електронні ресурси, у першу чергу, розміщені в мережі Інтернет, продукуються і розповсюджуються без будь-якої цензури і перешкод.
Це зумовлює певну специфіку їх використання у навчальному процесі.
Сьогодні відбувається шпионские штучк бурхливий розвиток різноманітних за формою та змістом електронних ресурсів. В Internet знаходяться великі і унікальні об'єми електронних ресурсів з різних галузей знань.
Для того, щоб підвищити ефективність використання цих ресурсів, необхідно створити базу даних Web-ресурсів навчального призначення.
Ідея централізованого сховища електронних освітніх ресурсів існувала ще з моменту появи перших комп'ютерних навчальних програм.
Її послідовно втілювали в життя розроблювачі електронних игрушечные шпионские навчальних матеріалів: кожна команда розроблювачів створювала свою колекцію електронних матеріалів, що ставала її головним виробничим ресурсом.
Іншим джерелом сховища таких ресурсів є шпионские верталеты шпионские игры 1997 особисті колекції навчальних матеріалів, які створюють для себе шпионские сайты вчителі.
Готуючись до занять, педагог постійно відбирає найбільш корисні на його погляд ресурси, формує з них особисту колекцію.
Каталогізацією електронних игрушечные шпионские освітніх ресурсів займалися багато країн світу.
На игрушечные шпионские даний час існує велика кількість проектів, спрямованих на створення централізованих колекцій і баз даних електронних навчальних матеріалів: проекти, реалізовані в США (Oklahoma Vision Project), Росії (Российский общеобразовательный портал) [3], Австралії (Online Curriculum Content), Фінляндії (Національний освітній портал), Великій Британії (National Curriculum Online) та ін.
Мета даної игрушечные шпионские роботи полягає у розробці бази даних електронних освітніх ресурсів з інформатики.
На игрушечные думку одного із фундаторів “комп’ютерної педагогіки” С. Пейперта, поява колекцій електронних освітніх ресурсів – це найважливіша складова інформатизації школи, введення в практику діяльнісного підходу до організації процесів навчання.
Колекції потрібні гажеты шпионские семей не шпионские гаджеты цена стільки для “організації процесів передачі знань”, скільки для розв'язання нових игрушечные шпионские завдань освіти, рішучого відновлення змісту, організаційних форм і методів навчальної роботи [1].